1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Her Telden Lütfen Dikkat!

'HER TELDEN' forumunda Erkan MERT tarafından 28 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

1. mustafa ayvaz

mustafa ayvaz Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Lütfen Dikkat!

Erkan abi çok haklısınAlkışAlkış

2. Ceyhun Gökmen

Ceyhun Gökmen Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sevgili Erkan abi bu konunun sonuna kadar destekçisiyim...

3. Hasan Karataş

Hasan Karataş Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Erkan bey size katılmamak mümkün değil burda herkes Türk Balıkavı ailesinin forumda güzel keyifli saatler geçirmesi ve bunun yanında her gün yeni bir şeyler öğrenmesi gayreti içinde.E bize de düşen 2 satırda olsa açılan her konuda fikrimizi paylaşarak hem konuları hazırlayan arkadaşların emeğine saygı hemde kendimizde keyifli saatler geçirmiş oluruz.

Teşekkürler

4. Ferit ERTÖZ

Ferit ERTÖZ Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Erkan baba çok güzel bir konu . Bu konuyu tekrar gündeme getirmekte fayda var diye düşünüyorum :)

5. Hasan Karataş

Hasan Karataş Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Katılmamak mümkün değil Ferit abi.Ayrıca konulara ne kadar çok katılım olursa bilgi paylaşımıda o derece artacaktır.

6. ismail34

ismail34 Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    20
    Ödül Puanları:
    2

Sevgili dostlarım,forumumuzun ve içindeki cevher kişi ve üstadların kıymetini bilelim.Yukarıdaki kardeşimin dediği gibi 100 defa okunmuş 7 mesajı var.Bu okuyanların ayıbı ve kıymet bilmezliği.İki satır tebrik ve teşekkür yazısı yazmak ne kadar zor ki.Yazdığınız bu teşekkür ve tebrik yazısı o üstadıma daha çok moral ve şevk verip daha güzel ve bilmediğimiz bir çok konuda bizleri daha çok aydınlatacaktır.

İnanın dostlarım,haftada birkaç gün mutlaka diğer forumları gezer dolaşırım.Diğer forumlardaki arkadaşlarımın da çok güzel forumları olmasını isterim ki forumlar arasında kalite yarışı olsun.Kardeşlikler olsun.
    Ama maalesef diğer forumlara baktığımda 2008 ve 2009 senesinin güncellenmeyen konuları ile dolu.(Bu sözlerimle onlara da forumlarını daha ileriye götürmeleri için kopya vermiş oluyorum ama olsun onlarda kardeşimiz.)Onlarında içinde çürük elmalar olduğu gibi çok değerli saygı duyduğumuz ağabey ve kardeşlerimiz de var.

Sevgili dostlarım,bizim forumumuzda bir mesaj yazıyorum yarım gün içinde üstüne gelen mesajlarla kaybolup gitmiş.Bu forumumuzdaki duyarlılığın neticesidir.Bu forumumuzun ne kadar güncelliğini muhafaza ettiğini gösterir.
    İşte bu bizim kalite farkımızdır.Lütfen kalitemizi ve kalitenizi düşürmeyelim.

7. Ferit ERTÖZ

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Tebrikler İsmail abiAlkışAlkışAlkış

Lütfen biraz daha dikkatli olalım bu konuda :)

8. hüseyinsavacı

hüseyinsavacı Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Haklısınız Erkan abi.Biz bir aileysek, birbirimize karşı duyarlı ve ilgili olduğumuz sürece ayakta kalabiliriz...

9. Ferit ERTÖZ

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Arkadaşlar bir kez daha hatırlatmak istediğim için konuyu yukarıya taşıyorum :) Lütfen biraz daha özverili olalım :)

İlginiz için teşekkürler...

10. Mustafa CUMBUL

Mustafa CUMBUL Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    2

Burada bir ailenin üyesi olarak emeğe saygı açısından en azından bir teşekkür edilmesi kanaatindeyim.

11. Ferit ERTÖZ

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Kesinlikle haklısın Mustafa :) Bazı raporlarda görüyoruz ki konu 400 kez görüntülenmiş ama mesaj sayısı 20-30 kadar :(

Emeğe saygı çok önemli :)

12. Ferit ERTÖZ

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Sevgili Türk Balık Avı'nın değerli üyeleri;

Erkan Baba'nın açtığı bu konuyu tekrar tekrar gündeme getirmek istiyorum.

Üyelerimiz balığa çıkıyorlar, malum çok sevdiğimiz bu işin ne kadar zahmetli olduğunu biliyoruz. Her yeni ava gitme heyecanının bizlere yaşattığı o zevkli telaşın ardından bazen uykusuz bazende çok az uyuyarak yollara koyuluyoruz. Kilometrelerce yol katetttikten sonra, uzun bir av dönemi geçirip tekrar kilometrelerce yol katedip evimize dönüyoruz. Yorgun olmamız birşey değiştirmiyor hemen PC'nin başına geçip yaşadığımız o güzellikleri sizlerle paylaşıyoruz.

Ama o kadar emek harcayıp hazırladığımız raporumuza bakan siz değerli üyelerimiz bir kaç satır bir şeyler yazmak için lütfen biraz daha özen gösteriniz.

Tüm üyelerimizden bu konuya biraz daha hassasiyet göstermelerini önemle rica ediyorum.

İlginiz için şimdiden teşekkürler....

13. Mustafa CUMBUL

Mustafa CUMBUL Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    2

Ferit abi konuyu çok güzel bir anlatımla tekrar hatırlatma yapmışsın.Ellerine sağlık abi...Biz bir aileden bahsediyorsak emeklerimize saygılı olmalıyız.

14. Hür MOL

Hür MOL Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Sevgili arkadaşlarım, ben de bu konudaki fikrimi şöyle dile getirmek istiyorum.
    Herkesin, her mesajı okumasının mümkün olmadığını düşünüyorum. Şahsen ben ''Bugünkü Mesajlar'' bölümüne girdiğimde, zamanımı iyi kullanmak açısından öncelikle sadece ilgi duyduğum ya da ilginç gelen iletilere tıklıyorum. İşte sorumluluk da burada başlıyor bana göre. Eğer bu mesaja girip de göz attıysanız, tek bir ''Teşekkür'' kelimesi bile olsa cevap vermek ahlaki bir kuraldır bence. Yok, o konuya hiç bir şekilde ulaşmamışsınızdır , iletiye giriş yapmamışsınızdır, o zaman bir yanıt mesajı zorunluluğunuz tabi ki yoktur. Görüntülenme 100 ise mesaj da etik olarak 100 olmalıdır. Aksi takdirde bu davranış , paylaşım değil sadece ''alım'' demektir arkadaşlar. Alıyorsak karşılığını da vermek zorundayız. Yani hakkını teslim etmeliyiz, başka bir deyişle;
    HAKKINI ÖDEMELİYİZ.

15. ishak BALLICA

ishak BALLICA ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

Bence de verilen emeğe saygı duymak gerekir....;)

16. ekokan

ekokan Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    2

Emeğe saygı,

17. Ayşe HARUPÇU

Ayşe HARUPÇU Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Sevgili ferit,daha bu ile ilgili görüşleri söylemiştim.Evet emeğe her zaman saygı duymak gerekir ancak!hepimiz aynı mesajı defalarca görüntüyoruz o yüzden görüntüleme sayısının artığını düşünüyorum.Ayrıca mesajın alt bölümündeki giriş yapan üyelerimiz sayısına göre kaç kişi mesaj yazmış olarak değerlendirsek nasıl olur?

18. Ferit ERTÖZ

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Zaten benimde anlatmk istediğim bu ablacım :) Görüntüleme sayısı net bir ölçü olmasa da konuyu okuyanların sayısı olayı tüm çıplaklığıyla ortaya koyuyor. Mesela benim takip ettiğim bir kaç üyemiz var hemen hemen tüm konuları ( kendine uygun) okuyor. Ve bu kişi 2009 yılında üye olmuş veee hiç bir mesajı yok. İşte ben böyle üyelerimize seslenmek istiyorum.:eek:

19. Hür MOL

Hür MOL Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Güzel bir tespit. Bence, paylaşıma ortak olmayan bu gibi üyeleri uyarmak, devamı halinde gereğini yapmak lazım diye düşünüyorum.

20. Ferit ERTÖZ

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Sana katılıyorum Hür abi :)
    Elimden geldiğince böyle bir istatistik yapmaya çalışacağım :) Bakalım belki bir netice alırız....

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş