Her Telden Karareis Hüsranı

'HER TELDEN' forumunda turgay karpak tarafından 10 Nisan 2012 tarihinde açılan konu

1. turgay karpak

turgay karpak Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Değerli arkadaşlar öncelikle herkese saygılar sunarım.. Bu hafta sonu başımızdan geçeni anlatmak istedim sizlere.... Hafta sonu ailecek bir yere gidelim dedik aklıma Karareis geldi hep sitede görüyordum ve gitmek istemiştim.. Daha önce gitmedim o tarafa, neyse sabah erkenden ailece yola çıktık, otobandan Balıklıova'ya kadar gittik, Ildır yol ayrımınıda bulduk ordan devem ettik bayağı bir, işte olay burda başladı oraya kadar sorun yoktu fakat 2 yol ayrımına geldik.... biri Ildır levhası vardı sola doğru,, diğer levhada Sağa doğru İltur yazıyordu.... biz sol tarafa Ildıra döndük git git karareis levhası arıyoruz,,, Ildır merkeze kadar gitmişiz ogünümüz hep yolda geçti malesef Karareis'e ulaşamadık herşey alt üst oldu... Yolu bilmeden çıktım ilk defa ve büyük bir talihsiz gün yaşadık ailece sizden isteğim nerde hata yaptığım hangi yoldan devam etmeliydik... Bu konuda değerli arkadaşlar beni bir bilgilendirirse memnun olurum. Yardımlarınızı bekliyorum... Herkese Saygılarımla.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 10 Nisan 2012
  2. Celalettin Eren

Celalettin Eren Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    28
    Ödül Puanları:
    2
    Cevap: karareis hüsranı

Burada ayrıntılı kroki ve harita verilmiş sanırım.:)
    Ailecek bekleriz.:)

http://www.turkbalikavi.com/forum/4_yilimizda_4_karareis_kiyi_organizasyonu-t8719.html?t=8719

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 10 Nisan 2012
  3. ishak BALLICA

ishak BALLICA ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Karareis Hüsranı

Sevgili Turgay kardeşim, olur böyle şeyler...Bazen hepimizim başına gelebilir.Senin hatan yol ayrımında düz gimeyip de sola dönmen olmuş.Halbuki hiç bir yere sapmayıp düz gitseydin ILDIR taraflarına göre çok daha güzel koylar ve olta atılacak mekanlar bulabilirdin.

Senin bu yazını okuyunca aklıma bir anım geldi.:pBir arkadaşlar ile birlikte seneler seneler önce çeşme dalyan limanına gitmiştim.Ve sabaha kadar olta atıp, bir kaç balık almıştık.

Daha sonra ben kendi arabam ile bir kaç arkadaş oraya gece liman avı için gitmeye karar verip yola çıkmıştım. Hey Allah ım yolun girişini şaşırıp o mekanlarda gece yarılarına kadar kış günü gezip durmuştum.Balıktan, oltadan vazgeçtim İzmir'e geri dönmek için Çeşme otoban ışıklarını bir görsem takla atacak hale gelmiştim.:p

Gidiyorum, gidiyorum, karşıma siteler çıkıyor.:rolleyes:İçine girmenin imkanı yok.Yani bir türlü herhangi bir denzi kıyısına varamıyorum.:(Dönüyorum sağa sola bu defa ıssız yerlere ,toprak yollara çıkıyorum:rolleyes:.Bir ara nereden denk geldiyse mezarlık gibi bir şey filan çıktı karşıma.:rolleyes:

Yani oluyor böyle maceralar..:)

4. murat48

murat48 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    2

Turgay bey,
    keşke atalarımızı dinleseydiniz. Sora sora Bağdat bulunur.
    Ama farklı yerler öğrenip gezmiş oldum diye düşünebilirsiniz.
    Bir dahakine rastgele diyelim.

5. Gürdeniz

Gürdeniz Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Turgay kardeşim herhalde burada yanıltınız sağa devam ederseniz karareise ulaşabilirsiniz.

6. turgay karpak

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  7. turgay karpak

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ewt gürdeniz abi ben sola döndüm o yoldan gitmeye çaloştım ama yalnış girmişim artık bidaki sefere işlh o yolu kullanıp karareisi bulucam tşkrler bilginiz için ayrıca foto içinde teşekkürler saygılar

8. turgay karpak

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ishak üstadım doğru söylüyonuz ayrıca güzel yerler görmüş olduk manzaralar hiç bişeye değişilmez gerçekten, bidakine işlh karareiside keşfedicem :) saygılar sunarım bilginiz içinde tşkrler ayrıca

9. Ferit ERTÖZ

Ferit ERTÖZ Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Karareise sizleri de bekliyoruz kardeşim :)

10. turgay karpak

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

işlh ferit bey en kısa zamanda gideceğim tekrar karareise

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş