Her Telden İzmir Organizasyonu

'HER TELDEN' forumunda denizci tarafından 2 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu

1. denizci

denizci Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili ismail kardeşim her ne kadar aksilikler sinsilesi peşimi bıkmamış olsada izmire senin için geldim diğer yazımda dediğim gibi VENİ-VİDİ-VİCİ Geldim izmirinizi kapıdan gördüm ve selamımı verdim, tanışmak nasip olmayan tüm dostlara.Napalım kısmette yazandan falası olmazmış.işallah ismail kardeşim dediğin gibi antalya buluşmasında bunu telafi edersin,hayırlısıyla ben de seni görürüm.İstanbula döndükten sonra diğer ismail,kardeşimin yanına izmit gölcüğe gittim.Askeri kartlarımızı gösterip,gölcük deniz üssü ve ordu evine girdik.Bizi inanın denizin üstünde takla atan kol kadar lüferler (artık kofana olmuşlar)karşıladı.Biraz atçek yaptık,tabi gene şansızlık yakamı bırakmadığından 2 tane çok güzel lüferi kaçırdım.Daha sonra beni ismail kardeşim otobüs durağına bıraktı.Öyle güzel birgün geçirdik,öyle güzel misafir ettiki sağolsun.hala aklımda.İşallah tekrar hep beraber toplanmamızkısmet olur.Sevgilerle.

2. Ferit ERTÖZ

Ferit ERTÖZ Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İzmir Organizasyonu

Oğuzhan abi resimler yok mu resimler :)

3. denizci

denizci Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İzmir Organizasyonu

Ferit kardeşim valla alabilseydim resim çekerdimde,kaçırdıklarımının moral bozukluğunu resmetmek istemedim.SEVGİLERLE

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş