Her Telden Baliklarin hic sansi kalmadi

'HER TELDEN' forumunda ahmetside tarafından 10 Mart 2014 tarihinde açılan konu

1. ahmetside

ahmetside Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar su videoyu seyredermisiniz kendi telofonumda kanalda denedim gercekten gosteriyor derinligi baligi baligin boyunu bile inanilmaz nasil olur bu

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Kasım 2016
  2. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
    Cevap: baliklarin hic sansi kalmadi

Ben bu kadar olacağını zannetmiyorum Ahmet, zira derin sularda av yapıyoruz ve çoğu balık bulucu bile balığı göstermiyor, sadece zeminin şeklini veriyor.:)

3. Kadir TOZAR

Kadir TOZAR Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Baliklarin hic sansi kalmadi

Diyelim ki oldu, bu program hepsini gösterdi ve biz o balıkları bu program sayesinde bir bir avladık. Bunun amatörlük ruhu nerede kaldı. Kullananlara saygı duyarım ama ben bu işi amatör olarak yapmaya devam etmek istiyorum.

4. ahmetside

ahmetside Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

benim aanlamadigim nasil oluyor normal bir balik bulucuda ayna var suyun icine sokuyon ama bunda hic birsey yok, sadece gol ve akarsularda kullanim diyor derin denizde demiyor bayaga ilginc

5. ishak BALLICA

ishak BALLICA ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

Sığ sularda görüntü verebiliyor gibi.Ama bahse konu program acaba derin su da da iş görür mü...? Hadi diyelim balığı gösterdi...Bunu zaten 250 liralık fishfinder de yapıyor.Önemli olan o gün balık yeme basıyor mu ? Hava şartları nasıl ? Akıntı nasıl ? Tüm bunlarda önemli balık avı için.

Fishfinder şakır şakır balık gösterdiği halde balıktan boş geldiğimiz çok olmuştur..

6. ahmetside

ahmetside Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

programin ismi fishfinder iphonu olanlar indirebilir programi yaklasik 5 euro kendinizde deniyebilirsiniz ben denedim kanalda gosteriyor videoda gosterdigi gibi ama ne kadar gercek bilemiyorum ama suyun derinlini tam verdi hollandadaki kanalda suyun derinligi yaziyordu denizde ise yaramaz bencede ama nasil oluyor derinligi bile dogru tahmin ediyorsa bile ilginc bir alabalik ciftliginde denemek lazim balik boyu dogrumu hemen anlasilir :)

7. ahmetside

ahmetside Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ewet serpme ve tiriviri denen aletle avlananlar icin tehlikeli bir alet akarsularda baligin yerini bilirsen cabuk yakalanir o yuzden hollandada gol ve kanallarda sadece tek olta ve tek igneylen avlanabilirsin ve yilda 20 euro filan bir ruhsat alman lazim

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş